Šahovski turnir

V torek, 4. 6. 2024, smo mladi šahisti podružnice Dvorjane s ŠOLSKIM ŠAHOVSKIM TURNIRJEM zaključili interesno dejavnostjo v tem šolskem letu.

Mentorja g. Jože Plazar in učiteljica Dunja Gostenčnik sta nam v sodelovanju z vodjo MGC-ja, gospo Manuelo Strmšek pripravila pravi šahovski turnir. Organizirali smo se v dve ekipi. V dekliški ekipi so se pomerile tri deklice, v fantovski  pa osem dečkov. Na črno belem vojnem polju so se bili dokaj izenačeni boji. Vsak se je pomeril z vsakim in kmalu smo dobili zmagovalca.

V fantovski ekipi je slavil Uroš Banič, med deklicami je vodilno mesto zasedla Maša Zoja Zupanc.

Prejeli smo priznanja in pohvale ter se zahvalili obiskovalcem Medgeneracijskega centra in navijačem.

Ta vnos je bil objavljen v Nekategorizirano. Zaznamek za trajno povezavo.