Otvoritev dvorišča

V sredo, 19. 6. 2024, smo s kratko slovesnostjo simbolično otvorili prenovljeno dvorišče pred podružnično šolo v Dvorjanah.

Učenci šole so skupaj z učiteljicami pripravili pester in živahen kulturni program in goste iskreno navdušili.

Povezovalca ‘Rudi’ (David Perko, 4. b) in ‘Hedvika’ (Brina Kramberger, 2.b) sta nas v narečnem govoru, pravi ‘duplščini’ popeljala skozi zgodovino najstarejše javne stavbe v občini.

Župan Mitja Horvat in ravnatelj Tomaž Repenšek sta simbolično prerezala trak.

Na dvorišču se sedaj počutimo varno, preizkušamo se v plezalnih spretnostih, metih na koš, strelih na gol in gimnastičnih prvinah na mehki podlagi.

Zahvaljujemo se investitorjem, občini Duplek, gospodu županu in predvsem direktorici občinske uprave Nataliji Jakopec.

Junij, 2024                                                                  Zapisala: Dunja Gostenčnik

Ta vnos je bil objavljen v Nekategorizirano. Zaznamek za trajno povezavo.